Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Tactics Ogre: Reborn

Tactics Ogre: Reborn zastępuje Starfielda w listopadzie

Kolejny wyciek Nvidia GeForce można skreślić z listy w dniu 11.11.

Zbliżamy się do roku, odkąd Nvidia ujawniła istnienie God of War na PC, Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition, Kingdom Hearts IV, Resident Evil 4 i więcej z listą GeForce, a teraz możemy skreślić z niej kolejną grę.

Po kilku oczywistych wskazówkach od tego czasu, Square Enix har w końcu potwierdziło, że przynosi ulepszoną wersję wkrótce trzydziestoletniej gry w postaci Tactics Ogre: Reborn. Będzie to w szczególności aktualizacja remastera PSP z 2010 roku, kiedy to pojawi się na PC, PlayStation i Nintendo Switch 11 listopada tego roku.

Reborn zmieni jednak niektóre aspekty wersji na PSP. System poziomowania w całej klasie został zmieniony na system oparty na jednostkach. Do tego dochodzi ulepszona grafika i dźwięk, możliwość przełączania się między w pełni udźwiękowionymi wersjami angielskimi i japońskimi, ponownie nagraną ścieżką dźwiękową (wraz z nowymi melodiami), mądrzejszymi wrogami, szybszą walką, przeprojektowanymi menu, lepszym sterowaniem, automatycznym zapisywaniem i innymi ulepszeniami, które mają zapewnić zarówno starym, jak i nowym graczom wspaniałe wrażenia w ciągu trzech miesięcy.

HQ
Tactics Ogre: Reborn

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości