Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Tales of Symphonia Remastered

Tales of Symphonia Remastered dostaje zwiastun zapowiedzi

Klasyczny tytuł GameCube powraca w przyszłym roku.

HQ

Przy tak wielu wydarzeniach w zeszłym tygodniu (wszyscy trzej główni twórcy konsol transmitowali wydarzenie z mnóstwem ogłoszeń), całkowicie zapomnieliśmy powiedzieć, że Bandai Namco ujawniło Tales of Symphonia Remastered. Nazwa prawie mówi ci, co to jest; zremasterowana wersja cieszącego się dużym uznaniem GameCube J-RPG Tales of Symphonia.

Summer Nguyen, menedżer marki w Bandai Namco Entertainment America, wyjaśnia, dlaczego ten klasyczny tytuł otrzymuje remaster:

"Naszym celem w Tales of Symphonia Remastered jest przedstawienie tego ukochanego wpisu z serii zupełnie nowemu pokoleniu fanów. Naszym celem jest dostarczenie wrażeń, które są zgodne z oryginałem, a jednocześnie wciągające dla zupełnie nowej publiczności graczy dzięki ulepszeniom, które aktualizują grę wizualnie i dodają nowe ulepszenia rozgrywki. "

Tales of Symphonia Remastered ukaże się na początku przyszłego roku na Playstation 4, Switch i Xbox One. Obejrzyj zwiastun zapowiedzi poniżej.

HQ
Tales of Symphonia Remastered

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości