Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Team Spirit zwycięzcą BLAST Premier: Spring Final

Londyńska impreza zakończyła się w weekend.

HQ

Konkurencyjny Counter-Strike zakończył swój powrót do Wielkiej Brytanii. BLAST Premier: Spring Final dobiegł końca, kiedy Team Spirit zmierzył się z Natus Vincere o miejsce w BLAST Premier: World Final na koniec roku i o lwią część z łącznej puli nagród wynoszącej 425 000 $.

Finał zakończył się wyrównanym, ale ostatecznie przekonującym zwycięstwem Team Spirit, który pokonał NAVI 3-1 i został mistrzem. Oznacza to, że Team Spirit wraca do domu z nagrodą pieniężną w wysokości 200 000 $, a także zdobywa upragnione miejsce na World Final w grudniu, gdzie na pewno ponownie zobaczy NAVI w obecności, ponieważ ukraińska drużyna wylądowała na tym turnieju za wygranie PGL Major Copenhagen w marcu.

Jeśli chodzi o to, co dalej z Team Spirit, zespół będzie rywalizował w Esports World Cup, zanim zwróci uwagę na BLAST Premier: Fall Groups pod koniec lipca.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości