Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

Ted Lasso potwierdzony dla FIFA 23

AFC Richmond wchodzi do sportowej serii EA.

HQ

Wielu z nas uwielbia Teda Lasso i w oczekiwaniu na ostatni sezon serialu, oto kilka miłych wiadomości. Wiadomo było już, że zamiast tworzyć własnego trenera, będziesz mógł grać jako znani liderzy, tacy jak Pep Guardiola czy Jürgen Klopp, a teraz jest również jasne, że fikcyjny trener Ted Lasso będzie jednym z trenerów, z których możesz wybierać.

Jakby tego było mało, równie fikcyjna drużyna AFC Richmond, którą trenerzy Lasso również będą dostępni, wraz z graczami i wszystkim. Oznacza to oczywiście, że będziemy w stanie zdominować środek pola z Royem Kentem i kopać bramki jak Jamie Tartt.

EA ujawniło to wszystko wcześniej dzisiaj w filmie, w którym Wayne Rooney mówi bardzo wysoko o ukochanym trenerze. Warto wspomnieć, że może to nie być jedyna gra, w której pojawia się Ted Lasso, ponieważ mówi się również, że dołączy do składu MultiVersus.

HQ
FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości