Polski
Gamereactor
wiadomości
Tekken 8

Tekken 8 pokazuje Jina Kazamę w zwiastunie rozgrywki

Czy w tym roku gra rzeczywiście zmierzy się ze Street Fighter 6 i Mortal Kombat 12?

HQ

Kampania marketingowa Bandai Namco dla Tekken 8 zdecydowanie trzyma fanów na palcach. Zaczęli od krótkiego zwiastuna na zeszłorocznym EVO, zanim oficjalnie zaprezentowali go w State of Play miesiąc później. Następnie musieliśmy czekać trzy miesiące na czystą rozgrywkę potwierdzającą, że Jun Kazama będzie częścią składu, więc zrozumiałe jest, że wielu zastanawiało się, czy gra zostanie wydana w tym roku, czy nie. Myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że programiści dążą do premiery w 2023 roku po dzisiejszym dniu.

Po pokazaniu Niny i Kazuyi na początku tego miesiąca, Bandai Namco dało nam nowy zwiastun rozgrywki, który daje nam bliższe spojrzenie na to, co Jin Kazama będzie mógł zrobić w Tekken 8. Trzy takie filmy w ciągu miesiąca z pewnością sprawiają, że wygląda na to, że Tekken 8 chce zmierzyć się ze Street Fighter 6 i Mortal Kombat 12.

Co sądzisz o dotychczasowym składzie, kiedy powinien zostać uruchomiony?

HQ
Tekken 8

Powiązane teksty

0
Tekken 8 Score

Tekken 8

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Przepraszam Soul Calibur, ale najlepsze worki treningowe Bandai Namco powracają, aby po raz kolejny pokonać się nawzajem na miazgę...Wczytywanie następnej zawartości