Polski
Gamereactor
wiadomości

Telltale Games powraca?

Czyżby The Wolf Among Us 2 miał jednak powstać?

HQ

Telltale Games, studio znane z licznych epizodycznych gier pełnych dylematów wagonika, zamknęło swoje drzwi w zeszłym roku wraz z ostatnim sezonem gry The Walking Dead.
Dziś dowiadujemy się o tym, że LCG Entertaiment wykupiło część praw do zawartości gier i produkcji studia. Firma planuje wskrzeszenie nieukończonych projektów, a nawet produkcję nowych gier spod znaku Telltale Games.

W dyrekcji mają zasiąść Jamie Ottilie i Brian Waddle. Żadne z nich nie pracowało wcześniej w studiu TG; nie oznacza to jednak, że nad projektami nie zasiądą członkowie zespołów, które pracowali nad nimi przed ich anulowaniem. Według Ottilie, byli pracownicy Telltale Games otrzymają oferty wolnej pracy nad tytułami, bez zmuszania ich do porzucenia obecnej pracy - choć zdecydowanie oferując możliwość stałego zatrudnienia w przyszłości.

LCG nie udało się wykupić wszystkich licencji, jako że część (między innymi The Walking Dead) do dziś należy do innych spółek. Pośród tytułów, które mają największe szanse na wskrzeszenie znajdują się jednak serie takie jak Batman, czy The Wolf Among Us.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości