Polski
Gamereactor
wiadomości
The Boys

The Boys mógł zostać zaadaptowany na trylogię filmową już w 2008 roku

Najwyraźniej Sony nie było tak naprawdę zainteresowane superbohaterami w świecie sprzed MCU.

HQ

Wersja The Boys Erica Kripke może być obecnie jednym z najgorętszych IP superbohaterów, ale ważne jest, aby pamiętać, że oryginalne komiksy istniały na długo przed tym, jak serial pojawił się na naszych ekranach.

Pierwszy numer ukazał się w 2006 roku, a według współtwórcy Daricka Robertsona (via Rolling Stone), w planach była adaptacja w postaci trylogii filmowej autorstwa reżysera The Other Guys i Don't Look Up, Adama McKaya.

Sony najwyraźniej kupiło prawa do nieruchomości wkrótce po ukazaniu się pierwszych numerów, dzięki rekomendacji Setha Rogena i Evana Goldberga. Wersja McKaya najwyraźniej zaszła dość daleko w 2008 roku, kiedy scenariusz do pierwszego filmu został ukończony, a kilka scen animatycznych zostało przetestowanych, ale nie tak miało być.

"Nie zmieniłbym tego, jak to wyszło" – powiedział Robertson. "Bo serial jest niesamowity. Ale [McKay] robił naprawdę fajne rzeczy. Sprowadzało się to do tego, że był to rok 2008, a nie 2018. Po prostu nie sądzę, żeby byli jeszcze na to gotowi".

Czy chciałbyś zobaczyć wersję Adama McKaya na The Boys ?

The Boys

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości