Polski
Gamereactor
wiadomości
The Boys

The Boys powróci w piątym sezonie

A sezon 4 nie wylądował jeszcze nawet na Prime Video.

HQ

Amazon opublikował dziś mnóstwo ogłoszeń i ujawnień, z których większość dotyczy treści pojawiających się na platformie streamingowej Prime Video. Jednym z takich ogłoszeń jest to, że The Boys dostał już zielone światło na piąty sezon, a wszystko to przed czwartym sezonem, który zadebiutuje na streamerze 13 czerwca.

Ponieważ wszystkie te wiadomości są bardzo świeże i biorąc pod uwagę, że nie wiemy nawet, jak rozwinie się sezon 4, nie mamy żadnych szczegółów fabuły, informacji o obsadzie, okna premiery ani żadnych istotnych informacji na temat sezonu 5, poza tym, że cokolwiek wydarzy się w nadchodzących ośmiu odcinkach, nie będzie końcem serii o superbohaterach.

Mówiąc o odnowieniu, showrunner The Boys Eric Kripke stwierdził: "The Boys może być najlepszą pracą, jaką kiedykolwiek będę miał. Jaki inny program pozwala mi pisać o polityce, kapitalizmie, rodzinie i eksplodujących genitaliach, choć nie w tej kolejności. Obsada i ekipa są głęboko wdzięczni Sony Pictures Television i Amazon MGM Studios za możliwość opowiedzenia tej historii w kolejnym sezonie. Moim jedynym problemem jest to, że ponieważ ten rok zapowiada się wolny od jakichkolwiek konfliktów i dezinformacji, nie jesteśmy pewni, o czym pisać.

Czwarty sezonThe Boys rozpocznie się 13 czerwca od premiery trzech odcinków, a następnie będzie kontynuowany co tydzień, aż do finału, który pojawi się 18 lipca.

The Boys

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości