Polski
Gamereactor
wiadomości
The Boys

The Boys Showrunner zmienia zdanie na temat serialu kończącego się na pięciu sezonach

Czy wkrótce będziemy świadkami jednego z największych upadków w historii telewizji?

HQ

Eric Kripke, showrunner The Boys, powiedział kiedyś w 2020 roku, że wierzy, że serial zakończy się po pięciu sezonach. Chociaż nigdy nie była to pewna liczba, wydaje się, że Kripke bardzo waha się, kiedy The Boys się skończy.

W rozmowie z Inverse Kripke powiedział, że zmienił zdanie w tej sprawie. "Od tamtej pory nauczyłem się, aby nie próbować nazywać sezonów osobą, która, i to bez przesady, jest dosłownie najbardziej błędna w historii rozrywki, jeśli chodzi o to, ile sezonów powinien trwać ich program".

Kripke nawiązuje do swojego ostatniego serialu, Supernatural, który skończył się na piętnastu sezonach, podczas gdy pierwotnie plan zakładał również pięć. Wśród fanów The Boys istnieją pewne obawy, że ten serial niekoniecznie ma trwać wiecznie. Ponieważ Ojczyznosław i Rzeźnik są ustawieni na kursie kolizyjnym od sezonu 1, wydaje się to coraz tańsze za każdym razem, gdy wracamy do punktu wyjścia po tym, jak powiedziano nam, że to jest czas, w którym naprawdę zobaczymy upadek Ojczyznosława.

The Boys

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości