Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Boys S3

The Boys ujawnia tytuł finału sezonu 4

To może być zła wiadomość dla jednej postaci.

Twórca The Boys na Amazon Prime Eric Kripke ujawnił na Twitterze nazwę finałowego odcinka sezonu 4. Zgodnie z tweetem, finał The Boys Season 4 będzie zatytułowany "Assassination Run".

Teraz, chociaż może to odnosić się do wielu postaci, prawdopodobnie tym, który ma największy cel na głowie, będzie Homelander. Kripke nie podał więcej informacji na temat odcinka, ponieważ bardzo zepsułoby to serial, ale pojawiły się również teorie wskazujące, że jeden z The Boys nich może skończyć martwy.

Ponieważ serial wchodzi w czwarty sezon, wydaje się, że nadszedł czas, aby wydarzyło się coś wielkiego. W przeszłości mieliśmy wiele przynęt i zmian, zwłaszcza z Soldier Boy, który po prostu wrócił do miejsca, w którym zaczął, po tym, jak nie zrobił zbyt wiele poza przejściem na emeryturę Maeve.

Czy jesteś podekscytowany The Boys sezonem 4? Jak myślisz, kto może skończyć jako cel Assassination Run?

The Boys S3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości