Polski
Gamereactor
wiadomości
The Crew Motorfest

The Crew Motorfest podaje datę premiery i drażni rowery w przyczepie

Będzie nawet zawierać funkcję przewijania Forza Horizon, gdy zostanie uruchomiona w połowie września.

HQ

Ivory Tower chciało tylko powiedzieć, że gra pojawi się w 2023 roku, kiedy ogłosili The Crew Motorfest w styczniu, a twórcy drażnili się, że gra może pozwolić nam ścigać się więcej niż samochodami, nawet jeśli zwiastun zapowiadający pokaże tylko rzeczy na czterech kołach. Dlatego dzisiejszy zwiastun jest pełen ekscytujących szczegółów.

Oglądanie większej liczby supersamochodów i terenowców ścigających się po O'ahu jest wystarczająco fajne, ale największą wiadomością w nowym zwiastunie jest to, że The Crew Motorfest pojawi się 14 września. Możesz ją również zdobyć trzy dni wcześniej, zdobywając złotą lub ostateczną edycję gry. To jednak nie wszystko, ponieważ warto również zauważyć przebłyski motocykli i samolotów pod koniec, ale wszystko to potwierdzi, że prędzej czy później nadejdą.

Wreszcie, komunikat prasowy ujawnia, że The Crew Motorfest będzie miał funkcję przewijania inspirowaną Forza Horizon, która pozwala nam cofnąć ostatnie 15 sekund w niektórych wyścigach. Ci z was, którzy nadal lubią The Crew 2, powinni również zauważyć, że większość waszych samochodów może zostać przeniesiona na Motorfest, dowiemy się więcej o wszystkich tych rzeczach później tego lata.

HQ
The Crew Motorfest

Powiązane teksty

0
The Crew MotorfestScore

The Crew Motorfest

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wylądowaliśmy na wyspie Oahu i wcisnęliśmy pedał do dechy w najnowszym wyścigu z otwartym światem od Wieży Kości Słoniowej Ubisoftu.Wczytywanie następnej zawartości