Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Day Before

The Day Before pokazuje 10 minut czystej rozgrywki

Deweloperzy musieli planować wydanie tego, podczas gdy The Last of Us podbija świat...

HQ

Fntastic obiecał udostępnić kilka surowych materiałów z rozgrywki z The Day Before w styczniu, ale studio ogłosiło zmianę planów, gdy ogłosiło również opóźnienie i że wystąpiły problemy z tytułem gry. Doprowadziło to do jeszcze większej liczby teorii na temat tego, że gra nie jest prawdziwa, więc twórcy szybko powiedzieli, że wkrótce dostaniemy rozgrywkę. Nie kłamali.

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, Fntastic dał nam 10-minutowy film z rozgrywki The Day Before. Wszystko zaczyna się przyjemnie i spokojnie dla dwóch graczy w czymś, co wydaje się czystą, nieedytowaną rozgrywką, ponieważ po prostu eksplorują dość imponujący otwarty świat, modyfikują broń i zbierają zasoby. Potem sprawy zaczynają się trochę nagrzewać, gdy zaczynają pojawiać się zombie.

HQ
The Day Before

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości