Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Day Before

The Day Before wkrótce wyda surowy materiał z rozgrywki

Długo oczekiwana i tajemnicza gra w końcu coś nam pokazuje.

HQ

The Day Before, o którym mówi się, że jest survivalowym MMO z otwartym światem, pokaże nam kilka surowych materiałów z rozgrywki jeszcze w tym miesiącu. Materiał filmowy pokaże "większość" funkcji i elementów rozgrywki, które zobaczysz po pełnym uruchomieniu gry.

Deweloper Fntastic ogłosił wiadomość na Discord, gdzie stwierdził, że otrzymał zgodę, aby w końcu pokazać społeczności graczy, nad czym pracuje.

Ogłoszone w 2021 roku szczegóły dotyczące The Day Before były w dużej mierze skąpe, co może okazać się niepokojące dla niektórych, zwłaszcza że gra ma zostać wydana w marcu tego roku.

Nie przeszkodziło to jednak grze w byciu niezwykle popularną, ponieważ jest to obecnie druga najczęściej życząca gra na Steamie, tuż za Hogwarts Legacy.

The Day Before

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości