Polski
Gamereactor
lifestyle
The Gentlemen

The Gentlemen zapoczątkował nowy trend w modzie

Seria Guy Ritchie doprowadziła do gwałtownego wzrostu popularności eleganckich, ekscentrycznych ubrań i stylu.

HQ

Być może oglądałeś ostatnio The Gentlemen na Netflix i byłeś skłonny nieco zmienić swoją garderobę, kupując kilka bardziej "wyższych" ubrań. Gdybyś miał takie pragnienie, nie byłbyś jedyną osobą.

The Guardian donosi, że seria Guya Ritchiego spowodowała wzrost zainteresowania eleganckimi, ekscentrycznymi ubraniami. "Estetyka Theo Jamesa" oraz kaszkiety i tweedowe elementy odnotowały ostatnio ogromny wzrost zainteresowania na stronach takich jak Pinterest i Asos, a niektóre z nich zapewniają nawet przewodniki, jak osiągnąć taki wygląd, jaki prezentował program.

Nawet niektóre znacznie bardziej ekskluzywne marki również odczuwają wpływ serialu, a Cordings of Piccadilly, Wincanton, Follifoot, Clare Haggas i inne firmy odnotowują pozytywny wpływ i wzrost liczby odwiedzin w witrynie od czasu debiutu serialu w serwisie Netflix.

Mówiąc o inspiracjach stojących za kostiumami w serialu, projektant kostiumów Loulou Bontemps dodał: "Każdy, kto mieszka na wsi lub zna kogoś, kto ma posiadłość lub chodzi do jednego z ich pubów, spotkał kogoś takiego, podczas gdy Amerykanie uważają to za niedorzeczne. To jest coś, co Guy bardzo pasjonuje: każda historia, nawet wystylizowana i wystylizowana, musi być wiarygodna. To było ekscytujące dla ludzi, aby zobaczyć fajną wersję założenia o tym, jak ubierają się ludzie, którzy żyją w tym świecie".

To jest reklama:

Czy od czasu obejrzenia The Gentlemen kupiłeś jakieś eleganckie brytyjskie ubrania?

The Gentlemen

Powiązane teksty

0
The Gentlemen

The Gentlemen

RECENZJA SERIALU. Przez Petter Hegevall

Długo oczekiwany dramat Netflixa Guya Ritchiego pojawi się w czwartek, a my to sprawdziliśmy.Wczytywanie następnej zawartości