Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Great War: Western Front

The Great War: Western Front otrzymuje nowy film o szczegółowym opisie kampanii

Przeżyj historię na nowo lub zdefiniuj ją na nowo w tym nowym tytule strategicznym.

HQ

Nadchodząca strategia czasu rzeczywistego The Great War: Western Front właśnie pokazała szczegółowy film deweloperski, który przenosi nas w wciągającą i autentyczną kampanię historyczną.

Zarówno na polu bitwy, jak i jako dowódca teatru możesz kontrolować historię, gdy linie bojowe są już narysowane w 1916 roku lub gdy iskry wojny dopiero zaczynają się w 1914 roku.

Każda decyzja, którą podejmiesz w The Great War: Western Front, wpłynie na twój wysiłek wojenny, od zasobów, które wydasz, po przełomowe technologie, które badasz. Będziesz potrzebował swoich najlepszych umiejętności strategicznych, aby poradzić sobie z żniwami wojny, ponieważ nawet zwycięstwa mogą mieć swoją cenę.

The Great War: Western Front zadebiutuje 30 marca na PC i można go zamówić w przedsprzedaży już teraz w Epic Games lub w Sklepie Steam.

Obejrzyj szczegółowy film dla programistów tutaj.

The Great War: Western Front

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości