Polski
Gamereactor
wiadomości
HBO's The Last of Us

The Last of Us bije kolejny rekord na HBO i HBO Max

Odcinek 8 miał najlepszą premierę przed finałową emisją w ten weekend.

HQ

PlayStation Productions i HBO chwaliły się, że The Last of Us ustanawia nowe rekordy przez cztery tygodnie z rzędu, więc niektórzy z was mogli pomyśleć, że emisja odcinka 5 dwa dni wcześniej z powodu Super Bowl trochę zaszkodziła serialowi, gdy obie firmy nagle ucichły. To dalekie od przypadku.

Warner Bros. Discovery ogłosił, że odcinek 8 The Last of Us miał ponad 8,1 miliona widzów, kiedy został wyemitowany na HBO i pojawił się na HBO Max w niedzielę wieczorem. Nowy rekord serialu, i żeby spojrzeć na to z perspektywy: pierwszy odcinek miał 4,7 miliona widzów pierwszej nocy, więc jest szansa, że następny - i ostatni odcinek pierwszego sezonu - może przełamać barierę 10 milionów.

Oznacza to również, że The Last of Us był najlepszym tytułem na HBO Max przez 8 tydzień z rzędu. Nie jest to szczególnie dziwne, gdy powiedziano nam, że średnia widownia pierwszych pięciu odcinków zbliża się obecnie do 30 milionów widzów na wszystkich platformach.

Naprawdę chciałbym usłyszeć, co myślisz do tej pory i co myślisz po obejrzeniu ostatniego i najkrótszego odcinka sezonu w niedzielę wieczorem.

HBO's The Last of Us

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości