Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
HBO's The Last of Us

The Last of Us odcinek 2 ustanawia kolejny rekord dla HBO i HBO Max

Nawet House of the Dragon nie nadążał za jego rozwojem, a pierwszy odcinek obejrzało już 18 milionów widzów.

HQ

Twój naprawdę był bardzo szczęśliwym człowiekiem, kiedy pierwszy odcinek The Last of Us stał się drugą co do wielkości premierą HBO od ponad dekady w zeszłym tygodniu, ale dzisiejsze wiadomości mogą być jeszcze lepsze.

Discovery ujawnił , że drugi odcinek The Last of Us obejrzało już ponad 5,7 miliona osób na HBO i HBO Max w USA, odkąd został wydany mniej niż 20 godzin temu. Pierwszy odcinek miał już wtedy 4,7 miliona, więc jest to największy wzrost oglądalności serialu HBO Original w historii.

Warto również wspomnieć, że pierwszy odcinek ma teraz 18 milionów widzów i wygląda na to, że większość z nas zgadza się, że ta adaptacja nadal jest niesamowita, nawet jeśli zakończenie odcinka 2 doprowadziło do dyskusji, których się spodziewałem. Mam nadzieję, że ta pozytywność i wzrost będą kontynuowane, gdy odcinek 3 zmieni nieco rzeczy.

HBO's The Last of Us

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości