Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Last of Us (HBO Max)

The Last of Us pojawi się na Blu-ray w lecie

Do tego dołączona jest edycja steelbooka.

HQ

Podczas gdy wciąż dochodzimy do siebie po finale HBO Max's The Last of Us, ci, którzy nie byli w stanie złapać serii na streamerze (lub na Sky/Now TV), ucieszą się, że zadebiutuje ona jako fizyczna edycja Blu-ray latem.

Dla osób w Wielkiej Brytanii edycja Blu-ray serii będzie ekskluzywnym produktem HMV, ale będzie dostępna w różnych edycjach, czy to w edycji 4K UHD (która bez wątpienia zadowoli brytyjskich widzów, ponieważ Now TV był w stanie przesyłać strumieniowo serię tylko w 1080p), wersja 4K i zwykła edycja DVD bez Blu-ray.

Znane jako The Last of Us: The Complete First Season, wydanie fizyczne zostanie zaplanowane na 17 czerwca 2023 r. w cenie 39,99 GBP za edycję 4K UHD, przy czym 4K to 29,99 GBP, a DVD 24,99 GBP.

Należy powiedzieć, że dostępna będzie również limitowana edycja steelbook dla edycji 4K UHD (która będzie kosztować dodatkowe 10 funtów, co daje łącznie 49,99 £).

The Last of Us (HBO Max)

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości