Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
HBO's The Last of Us

The Last of Us to druga co do wielkości premiera HBO od ponad dekady

Tylko House of the Dragon miał bardziej popularny pierwszy odcinek.

HQ

HBO i PlayStation Productions nie wstydziły się promować swojej serii The Last of Us w ciągu ostatnich kilku tygodni. Zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najlepszych seriali, jakie widziałem od lat. Tym bardziej miło jest usłyszeć, że ma niesamowity początek również pod względem oglądalności.

Discovery ujawnia w komunikacie prasowym, że The Last of Us miał drugi co do wielkości debiut na HBO i HBO Max od ponad dekady, mając ponad 4,7 miliona widzów w samych Stanach Zjednoczonych. Bardzo imponujące, nawet jeśli jest to mniej niż połowa tego, co spin-off Gry o tron House of Dragon pobił rekordy w zeszłym roku. Ostatnią premierą, która poradziła sobie lepiej, był Boardwalk Empire z 4,8 milionami w 2010 roku, ale to było oczywiście przed włączeniem platformy streamingowej.

Oznacza to, że The Last of Us pokonał takie filmy jak Game of Thrones, Westworld, Succession, a nawet Czarnobyl Craiga Mazina (który jest również współprowadzącym ten serial), więc moje nadzieje na drugi sezon są wciąż bardzo żywe.

Obejrzaliście już pierwszy odcinek? Co sądzisz do tej pory?

HBO's The Last of Us

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości