Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom doszlifował rok

Gra była w zasadzie gotowa nawet po opóźnieniu w marcowej premierze tego roku.

HQ

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom został praktycznie ukończony w 2022 roku, według reżysera gry Eiji Aonuma, ale został wstrzymany na rok, aby Nintendo mogło lepiej dopracować grę przed jej wydaniem.

W nowym wywiadzie dla The Washington Post powiedział, że zasadniczo wszystkie części robocze gry zostały wykonane, ale otrzymał opóźnienie od wydania w marcu tego roku, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z wymaganymi standardami zespołu.

Biorąc pod uwagę, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom otrzymuje obecnie ogromne pochwały, wydaje się, że dodatkowy czas na gotowanie na wolnym ogniu mógł naprawdę dobrze wpłynąć na grę. Pomogło to również zapewnić, że tym razem będzie jak najmniej błędów z potencjalnie nieograniczonymi możliwościami niektórych możliwości Linka.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości