Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nadal na szczycie brytyjskiej listy sprzedaży pudełkowej

Tytuł Nintendo okazuje się trudny do zdetronizowania.

HQ

Tytuły Nintendo Switch są niezwykle trudne do pokonania na pudełkowym, fizycznym rynku. Każdego tygodnia, pomimo uruchomienia lata temu, Mario Kart 8 Deluxe dokonuje cięcia, a zwykle wersja Switch Minecraft jest dostępna do uruchomienia. Wygląda na to, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom może być kolejnym, który można dodać do tej kolekcji niezłomnych tytułów Switch, sądząc po danych sprzedaży.

Wynika to z faktu, że sequel Switcha po raz kolejny znajduje się na szczycie brytyjskiej listy sprzedaży pudełkowej, drugi tydzień z rzędu. W rzeczywistości, od czasu premiery pod koniec maja, Tears of the Kingdom utrzymuje się na pierwszym miejscu na liście, spadając tylko na krótko do Diablo IV na początku czerwca, a następnie Final Fantasy XVI pod koniec czerwca.

Biorąc pod uwagę, że lipiec jest stabilnym miesiącem, wydaje się prawdopodobne, że Tears of the Kingdom będzie nadal dominować na liście do końca sierpnia, kiedy zadebiutuje kolekcja większych gier.

Jeśli chodzi o resztę pierwszej dziesiątki w ciągu ostatniego tygodnia, FIFA 23 zajmuje drugie miejsce, Mario Kart 8 Deluxe trzecie, a Final Fantasy XVI, Hogwarts Legacy, God of War: Ragnarök, Star Wars Jedi: Survivor, Call of Duty: Modern Warfare II, Diablo IV i Minecraft na Switchu tworzą resztę listy.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Dzięki, Gamesindustry.biz.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości