Polski
Gamereactor
wiadomości
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy

Gra Nintendo Switch jest obecnie najszybciej sprzedającą się grą Zelda w historii.

HQ

Nigdy nie było pytaniem, czy The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom będzie sukcesem zarówno krytycznym, jak i komercyjnym, ale jak dużym sukcesem. Alex nie jest jedynym, który uważa, że gra jest arcydziełem, które zasługuje na nasz najwyższy wynik, więc krytyczny punkt na liście został już skreślony. Teraz jest jasne, że gra sprzedała się również w dłuuu

Nintendo ogłosiło, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sprzedało ponad 10 milionów w ciągu pierwszych trzech dni na rynku. To sprawia, że jest to szybko sprzedająca się gra The Legend of Zelda w historii i oznacza, że radzi sobie tak samo dobrze, jak rekordowe Pokémon Scarlet i Pokémon Violet.

To ostatnie jest szczególnie interesujące, ponieważ przygody Linka i Zeldy zwykle nie są tak wielkimi sprzedażami, jak mogłoby się wydawać. Tears of the Kingdom podąża jednak w The Legend of Zelda: Breath of the Wild za zabawnie imponującymi śladami, a biorąc pod uwagę problemy techniczne zeszłorocznych gier Pokémon - i do pewnego stopnia nadal mają, istnieje szansa, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom może je wkrótce prześcignąć.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości