Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Marvels

The Marvels będzie najkrótszym filmem MCU w historii

Wyprzedził Thor: Mroczny świat i Niesamowitego Hulka.

HQ

The Marvels wygląda na najkrótszy czas trwania ze wszystkich filmów MCU do tej pory. Przez jakiś czas zgadywaliśmy, że drugi występ Carol Danvers będzie dość krótki, a niektóre przybliżenia mówią nawet o około 1 godzinie i 38 minutach.

Chociaż oficjalna strona AMC nie pokazuje czasu działania jako tak krótkiego, umieszcza The Marvels na 1 godzinę i 45 minut. To wyprzedza The Incredible Hulk i Thor: The Dark World jako najkrótszy film MCU wszechczasów.

To zależy od tego, kogo zapytasz, ale wydaje się to głównie dobrą rzeczą, że Marvel zmierza w kierunku krótszych filmów i mamy nadzieję, że jest to trend idący naprzód, ponieważ kluczową wadą ostatnich projektów MCU jest to, że czują się nadęte.

The Marvels ukaże się 10 listopada.

The Marvels

Powiązane teksty

0
The Marvels

The Marvels

RECENZJA FILMU. Przez Magnus Groth-Andersen

Ostatni kinowy film Marvel Cinematic Universe w 2023 roku jest tutaj, ale czy jest to punkt zwrotny, którego Marvel tak desperacko potrzebuje?Wczytywanie następnej zawartości