Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

The Pokémon Company International zatrudnia kogoś z NFT i wiedzą metaverse

Rola ta będzie miała doradzać prezesowi TPC Tsunekazu Ishiharze w sprawie długoterminowego kierunku rozwoju firmy.

HQ

The Pokémon Company International opublikował na LinkedIn ofertę pracy na wysokiej rangi roli doradczej, która wymaga, aby wnioskodawca był ekspertem we wszystkich sprawach NFT, blockchain i metaverse.

Rola ta będzie miała wiele obowiązków, w tym doradzanie prezesowi TPC Tsunekazu Ishiharze w zakresie strategicznego kierunku firmy, a także identyfikowanie i realizowanie inwestycji, projektów i partnerstw w celu wspierania rozwoju TPC.

Ale aby dodać do tego, należy zauważyć, że wnioskodawca będzie musiał wnieść "głęboką wiedzę i zrozumienie Web 3, w tym technologii blockchain i NFT i / lub metaverse", a także głęboką "sieć inwestorów i przedsiębiorców w sektorach technologicznych powyżej (Web3 i metaverse)".

Biorąc pod uwagę sukces kart Pokémon i to, jak osadzony jest handel Pokémonami jako całością, nie wydaje się niespodziewanie powiedzieć, że TPC może patrzeć na NFT i blockchain jako kolejny duży krok. Tak czy inaczej, będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć, czy te obszary (i metaverse) są czymś, co firma będzie badać w przyszłości.

The Pokémon Company International zatrudnia kogoś z NFT i wiedzą metaverse

Dzięki, VGC.Wczytywanie następnej zawartości