Polski
Gamereactor
wiadomości
The Sims 4

The Sims 4 Castle Estate Kit wyciekł do sieci

Wpis został dodany do EA app i został usunięty.

HQ

Wygląda na to, że Maxis zdradził szczegóły zestawu konstrukcyjnego o tematyce średniowiecznej, który wkrótce pojawi się w The Sims 4. Użytkownik X retchiputa i inni gracze zauważyli, że do EA App dodano ofertę zestawu Castle Estate, ale została ona usunięta.

Dokładna data premiery zestawu nie została jeszcze ujawniona, ale nie możemy sobie wyobrazić, aby była zbyt odległa, ponieważ w tajemniczy sposób pojawił się w aplikacji.

Aukcja podobno zawierała zdjęcia w powyższym poście, a także poniższy opis:

"Uchwyć klasyczną wspaniałość zamku dzięki zestawowi The Sims 4 Castle Estate Kit. Ta wybrana przez społeczność kolekcja zawiera kamienne ściany, szkło ołowiowe i wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć idealne, dramatyczne tło dla następnej historii.

Zbuduj coś wspaniałego - Zainspiruj się majestatem zamków i zbuduj gotyckie łuki, ozdobne okna, które można układać w stosy, wielkie schody, wspaniałą kamieniarkę i dużą bramę brony. Wszystko zależy od grawitacji.

Muszę pokochać klasykę - Parapety, witraże, szczeliny na strzały, a nawet gargulec to jedne z klasycznych detali, które sprawią, że Twoja posiadłość będzie wspaniała."

The Sims 4

Dzięki, VG24/7.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości