Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Alan Wake 2

THQ Nordic oferuje Remedy fizyczną wersję Alan Wake 2

Wydawca zajął się fizycznym wydaniem Alana Wake'a na PC.

HQ

Ponieważ Alan Wake 2 jest wydaniem tylko cyfrowym" target="_blank"> niedawno poinformowano, że Alan Wake 2 nie otrzyma żadnego fizycznego wydania w wersji cyfrowej, co jest sposobem dla Remedy na utrzymanie ceny na niskim poziomie, ponieważ "nie chcą wysyłać produktu z płytą i wymagać pobrania gry". Teraz THQ Nordic przyspieszył, oferując Remedy jako wersję fizyczną, coś, co miejmy nadzieję oznacza, że w końcu można to rozwiązać.

THQ Nordic obsługiwał fizyczną wersję PC pierwszego Alan Wake w tamtych czasach, więc zdecydowanie mają doświadczenie z serią. Jeśli Remedy ostatecznie uzna, że jest to dobry pomysł, to dopiero się okaże, a jeśli tak, to prawdopodobnie będzie to pierwszy raz, gdy gra AAA otrzyma fizyczną edycję pierwszego dnia dzięki tweetowi.

Alan Wake 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości