Polski
Gamereactor
wiadomości
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed

TMNT: Mutants Unleashed otrzyma potężną edycję kolekcjonerską

I nieco bardziej premium Deluxe Edition.

HQ

Miłośnik Teenage Mutant Ninja Turtles w twoim życiu bez wątpienia bacznie obserwuje Outright Games nadchodzącą grę Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed. Ma zadebiutować na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch jeszcze w tym roku, a mając to na uwadze, Outright właśnie potwierdziło, że będą istniały dwie specjalne edycje gry.

Pojawią się dwie edycje specjalne, Deluxe Edition i Collector's Edition, i obie będą dostępne wyłącznie na Switchu i PS5. Deluxe Edition wydaje się być w większości nieco bardziej premium wersją gry podstawowej, oferującą samą grę, ekskluzywny Steelbook, cztery odznaki, cztery breloki i artbook, a wszystko to za 54,99 GBP / 59,99 EUR. Collector's Edition to zupełnie inna bestia.

Collector's Edition będzie oferował grę podstawową, artbook i odznaki (pięć zamiast czterech), ale będzie również wspierał to czterema naszywkami, podkładką pod mysz, notatnikiem, długopisem, plakatem, kilkoma naklejkami, pudełkiem kolekcjonerskim, znakiem LED, posągiem Pizza Van, a nawet przepustką sezonową gry. Wszystko za 219,99 GBP / 249,99 EUR. Nie trzeba dodawać, że jest tu wiele do docenienia, jeśli jesteś fanem Turtles.

Czy kupisz którąś ze specjalnych edycji TMNT: Mutants Unleashed ?

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości