Polski
Gamereactor
wiadomości
Grand Theft Auto VI

To już oficjalne: Take-Two potwierdza swoje plany wydania GTA VI jesienią przyszłego roku

T2 uspokaja akcjonariuszy (i fanów), zobowiązując się do końca przyszłego roku po plotkach wskazujących na 2026 rok.

HQ

Minęły dwa tygodnie wyników finansowych pod koniec roku fiskalnego większości firm, a Take-Two Interactive nie mogło nie wspomnieć o największej grze wideo wszech czasów. Firma macierzysta Rockstara nie podała oficjalnej daty premiery Grand Theft Auto VI, ale wyznaczyła kiedy GTA VI wyjdzie i to wcześniej, niż niektórzy się spodziewali... na razie.

"Nasza prognoza odzwierciedla zawężenie wcześniej ustalonego przez Rockstar Games okna kalendarzowego 2025 do jesieni kalendarza 2025 dla Grand Theft Auto VI "

Wydanie aktualizuje niektóre prognozy, ale fani i akcjonariusze chcieli przede wszystkim wiedzieć, czy GTA VI zostało opóźnione do 2026 roku, jak sugerowały niektóre źródła kilka miesięcy temu, podczas gdy inne nalegały na okno, które właśnie zostało skrócone.

Komentarz do GTA VI kontynuuje z wielką ambicją:

"Jesteśmy przekonani, że Rockstar Games dostarczy niezrównanej rozrywki, a nasze oczekiwania co do komercyjnego wpływu tytułu wciąż rosną".

Z oknem ustawionym na okres od końca września do Bożego Narodzenia i zakładając, że nie ma opóźnień w ostatniej chwili, jak to często bywa w przypadku tak gigantycznych wydań, gracze już zaznaczyli ten okres na czerwono w swoich kalendarzach... A garstka wydawców będzie chciała uniknąć tych dat we własnych planach bez względu na wszystko.

HQ
Grand Theft Auto VI

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości