Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Black Ops 6

Treyarch obiecuje, że Omnimovement w Black Ops 6 na PC i Intelligent Movement nie będą niezrównoważone w porównaniu ze zwykłymi

Zagorzali fani na konsolach i komputerach PC nie muszą się martwić, że ktoś będzie miał nieuczciwą przewagę.

HQ

Call of Duty: Black Ops 6 wprowadza duże zmiany do serii, ale prawdopodobnie jednym z najważniejszych dodatków do serii będzie Omnimovement, nowa mechanika, która pozwala na sprint i nurkowanie, gdzie tylko zechcesz.

Niektórzy gracze mogą być zaniepokojeni Omniruchem i Inteligentnym Ruchem oraz tym, jak wypadną one w porównaniu ze starym, zwykłym ruchem, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Matt Schrantz, zastępca dyrektora ds. projektowania gry, opowiedział nam o tym, jak jego zdaniem wszystko będzie się kształtować w dniu premiery.

"Zwróciliśmy szczególną uwagę na każdą osobę, korzystając z takich rzeczy, jak Inteligentny Ruch, który
W pewnym sensie naprawdę pojawiło się, gdy myśleliśmy o gamepadach i kontrolerach, ale działa również świetnie na klawiaturze i myszy" –
powiedział Schrantz. "Tak jak powiedziałem podczas prezentacji, tak naprawdę przerobiliśmy niektórych graczy na i z nich, takich jak mój prowadzący broń, długoletni gracz na klawiaturze i myszce, a kiedy wprowadziliśmy inteligentny ruch, nie musiał już klikać. Widzę, że trochę częściej podnosi kontroler. Ale nie, zawsze dążymy do równowagi, niezależnie od peryferii czy poziomu umiejętności, i tak jak powiedziałem, to właśnie wtedy powstają takie rzeczy jak Inteligentny Ruch.

Zapytany, czy gracze odczuliby jakieś większe korzyści z skorzystania z tych opcji, Schrantz powiedział:

"Chodzi mi o to, że celem, jak powiedzieliśmy wcześniej, jest to, aby gracze mogli skupić się na tym, co chcą zrobić, a nie na tym, jak to zrobić. To zawsze był nasz cel od pierwszego dnia. Nie zapewniamy więc żadnych korzyści ani możliwości, których nie można zrobić ręcznie. Tak naprawdę chodzi o to, aby serwować preferowany styl gry każdego gracza. Myślę, że to też jest funkcja ułatwień dostępu, prawda? Na przykład, jeśli masz artretyzm lub jakikolwiek problem z rękami, w którym nie możesz kliknąć przycisku, i to dla tak wielu różnych graczy, niezależnie od tego, czy jesteś konkurencyjnym graczem, który jest zmęczony klikaniem L3, co czasami ja jestem zmęczony klikaniem L3, i chcę po prostu popchnąć drążek do przodu i sprintować, prawda? Nie jest to więc funkcja uniwersalna i mam nadzieję, że każdy gracz będzie mógł przyjrzeć się zestawowi inteligentnych ustawień ruchu i znaleźć preferowaną konfigurację".

Wypatrujcie wszystkich naszych relacji z Summer Game Fest i zajrzyjcie do rozgrywki Call of Duty: Black Ops 6.

Call of Duty: Black Ops 6

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości