Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Trust GXT 981 Redex

Przyjrzymy się kolejnej iteracji linii GXT Redex firmy Trust.

Obecnie na rynku dostępnych jest całkiem spora gama myszy do gier, od tych, które są zaprojektowane tak, aby były ergonomicznie zbudowane, po inne, które wydają się mieć wystarczającą liczbę przycisków i wejść, że można prawie uciec bez potrzeby połowy klawiatury. Ale co, jeśli chcesz czegoś, co wymaga mniej wysiłku, aby się poruszać? Cóż, tutaj właśnie wchodzą lekkie myszy, a w ciągu ostatnich kilku tygodni testowałem najnowszą wyprawę Trust w tę przestrzeń: GXT 981 Redex.

Trust GXT 981 Redex

Ponieważ jest to lekka mysz, warto wyjaśnić, że ponieważ waży tylko 72 g, nie wymaga dużego wysiłku, aby się poruszać. Oznacza to, że to urządzenie jest fantastyczne dla tych, którzy szukają urządzenia szybkiego reagowania, które dobrze pasuje do czujnika 10,000 DPI, który ma częstotliwość próbkowania do 1000 Hz i oferuje prędkość śledzenia 100 IPS. Zasadniczo, jeśli grasz w gry, w których królują szybkie reakcje (strzelanki i tym podobne), jest to świetny rodzaj myszy dla Ciebie. Biorąc to pod uwagę, takie podejście jasno pokazuje, że GXT 981 Redex jest trochę jednym kucykiem, ponieważ brakuje mu w niektórych innych obszarach.

Posiadanie tak lekkiego profilu oznacza zmniejszenie skali w niektórych innych obszarach, więc ta mysz nie ma wielu dodatkowych funkcji. Oprócz wprowadzania lewego i prawego przycisku oraz kółka przewijania, ma jeden środkowy przycisk i dwa lewostronne przyciski, zaprojektowane do klikania kciukiem (ponieważ jest to wyłącznie urządzenie praworęczne). Poza dwoma przełącznikami na spodzie myszy, które można wykorzystać do włączania/wyłączania efektów RGB i zmiany częstotliwości odpytywania o jedną z trzech z góry określonych wartości (125, 500, 1000), nie ma żadnych dodatkowych wejść. Jeśli chcesz zrobić cokolwiek innego z urządzeniem, musisz pobrać bezpłatne dodatkowe oprogramowanie Trust, które oferuje możliwość dostosowywania wartości DPI, ustawień LED i opcji makr - co jest zawsze przydatne.

Trust GXT 981 Redex
To jest reklama:

Ale chodzi o to, że ta mysz jest przeznaczona tylko do szybkich reakcji i szybkich reakcji. Nie można powiązać z nim wielu wejść, ponieważ brakuje przycisków, dość sztywne opcje dostosowywania myszy oznaczają, że nigdy nie można szybko zmienić konfiguracji bez uruchamiania zewnętrznej aplikacji, a fakt, że jest to mysz przewodowa, oznacza, że zawsze będziesz przywiązany do komputera za pomocą plecionego.

To także dość minimalistycznie wyglądający system. Ma bardzo niewiele definiujących funkcji i szczerze mówiąc, gdyby nie opcje RGB, byłoby to trochę nudne. W rzeczywistości powiem, że urządzenie nigdy nie jest tak imponujące, gdy je trzymasz, ale biorąc pod uwagę, że jest to niedroga mysz do gier, nie możesz oczekiwać, że wygrasz i zjesz obiad z fantazyjnymi plastikowymi i gumowymi przyciskami i tak dalej.

Trust GXT 981 Redex

I to jest wielka rzecz, którą można wziąć z tego, czym jest GXT 981 Redex. Jest to mysz przeznaczona dla tych, którzy szukają responsywności w cenie, która nie złamie banku. Poza tym to urządzenie tak naprawdę nie wyróżnia się ani nie wyróżnia się gdzie indziej. To wcale nie jest zła rzecz, ale biorąc pod uwagę szereg myszy, które Trust sam produkuje, warto zrozumieć, w co się pakujesz przed zakupem. Jeśli strzelanki są twoim dżemem i szukasz czegoś lekkiego i szybkiego, jest to świetna opcja początkowa.

To jest reklama:
07 Gamereactor Polska
7 / 10
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości