Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Tryb wieloosobowy dla Cyberpunk 2077 został zlikwidowany

"Nie chcemy przesadzić ani stracić naszego DNA dla jednego gracza."

HQ

Tryb wieloosobowy dla Cyberpunk 2077 miał zostać wydany jakiś czas po kampanii dla jednego gracza, ale minęło co najmniej dużo czasu, a teraz wygląda na to, że w końcu wiemy dlaczego.

Cyberpunk 2077 nie był nawet w przybliżeniu grą, którą kiedyś obiecywał CD Projekt Red, a polski deweloper od czasu premiery w grudniu 2020 roku jest zajęty łataniem wszystkich zepsutych części. Mimo to nadal planowano, że multiplayer zostanie ostatecznie uruchomiony.

Teraz tryb wieloosobowy został złomowany, a zamiast tego wygląda na to, że bardziej sensowne jest poczekanie na rzekomą kontynuację, jeśli chcesz więcej Cyberpunka. Philipp Webber z CD Projekt Red mówi:

"Naprawa Cyberpunka 2077 po premierze oznaczała, że inne projekty badawczo-rozwojowe musiały odejść. W przypadku Cyberpunka chcieliśmy robić wiele rzeczy w tym samym czasie i po prostu musieliśmy się naprawdę skupić i powiedzieć: "Okej, co jest ważne? Tak, sprawimy, że ta część będzie naprawdę dobra. To, co się zmienia, to nasze długofalowe podejście do online, a przez to rozumiemy zapewnienie, że jesteśmy odpowiednio przygotowani do implementacji elementów online w naszych grach tam, gdzie mają one sens. Nie chcemy przesadzić ani stracić naszego DNA dla jednego gracza. Chcemy podjąć przemyślane kroki w celu zbudowania solidnych możliwości online. "

Sądząc po komentarzach Webera, multiplayer nie jest wykluczony w przyszłych tytułach, więc następny Cyberpunk może go uwzględnić. Zakładając oczywiście, że wydanie nie jest tak katastrofalne jak Cyberpunk 2077, ale wygląda na to, że deweloper wyciągnął wnioski.

Cyberpunk 2077

Dzięki, Eurogamer.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości