Polski
Gamereactor
wiadomości
Downton Abbey 3

Trzeci film Downton Abbey jest w drodze

Film jest w produkcji i zobaczymy większość obsady po raz kolejny.

Focus Features i Carnival Films ogłosiły, że trzeci Downton Abbey film jest w produkcji i ostatecznie trafi do kin. Film nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, daty premiery ani okna, ale znamy wiele informacji na temat tego, kto pisze, reżyseruje, produkuje i gra w filmie.

Twórca serialu, Julian Fellowes, powrócił i napisał scenariusz, a także wyprodukował film wraz z Garethem Neame i Liz Trubridge. Film jest reżyserowany przez Simona Curtisa, osobę, która wyreżyserowała Downton Abbey: A New Era z 2022 roku.

Jeśli chodzi o obsadę, prawie wszyscy wrócili i chcą pojawić się ponownie. Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Michelle Dockery, Laura Carmichael, Jim Carter, Phyllis Logan, Robert James-Collier, Joanne Froggatt, Allen Leech, Penelope Wilton, Lesley Nicol, Michael Fox, Raquel Cassidy, Brendan Coyle, Kevin Doyle, Harry Hadden-Paton, Sophie McShera, Douglas Reith i Dominic West, a obsada została wzmocniona nowymi dodatkami Paula Giamattiego (który zagra brata Cory Grantham) i kilkoma innymi.

Czy jesteś podekscytowany kolejnymi Downton Abbey, czy też uważasz, że nadszedł czas, aby historia się zakończyła?

Downton Abbey 3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości