Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Modern Warfare

Trzeci sezon Call of Duty: Modern Warfare wystartował

Największa bitwa w historii Call of Duty wchodzi na kolejny poziom.

HQ

Sezon trzeci jest już dostępny dla całego uniwersum Modern Warfare, zapewniając zarówno graczom Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone dostęp do mnóstwa nowych, bezpłatnych treści i doświadczeń. Sezon wypakowano po brzegi nowymi mapami, trybami, bronią, operatorami, skórkami pojazdów, przedmiotami kosmetycznymi i nie tylko, aby stale podkręcać zabawę zarówno w Modern Warfare jak i Warzone.

Call of Duty: Modern Warfare

Gracze, którzy posiadają pełną wersję Modern Warfare, otrzymają dodatkowy dostęp do nowych map multiplayer, a także cotygodniowe aktualizacje playlist. Karnet Bojowy także uzyskał doładowanie i jest przez to wypełniony 100 poziomami ekscytujących nowych przedmiotów i wyzwań do odblokowania oraz użycia zarówno w Modern Warfare, jak i Warzone. Dzięki ciągłemu udostępnianiu przez Call of Duty darmowej zawartości do uniwersum Modern Warfare wszyscy gracze będą mogli zdobywać darmowe poziomy, w tym bezpłatne punkty COD, które można wykorzystać w sklepie lub na zakupy Karnetu Bojowego. Wszyscy gracze mogą również zdobyć za darmo, po prostu grając, dwie nowe funkcjonalne bronie: zadający ogromne obrażenia i szybki karabin strzelecki SKS z szerokimi opcjami dla rusznikarza oraz porządnie nabity pistolet Renetti z różnorodnymi dodatkami.

Ponadto ci, którzy kupią Karnet Bojowy, natychmiast odblokują Alexa, odważnego Operatora CIA z kampanii Modern Warfare. W trzecim sezonie porucznik Simon „Ghost" Riley wezwał dodatkowe wsparcie od kapitana Price'a, co sprawiło, że agent CIA Alex wrócił do akcji w Werdańsku, aby dołączyć do walki w rozgrywkach wieloosobowych i Warzone.

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone są dostępne na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

HQ
Call of Duty: Modern Warfare

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości