Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Fall Guys: Ultimate Knockout

Trzeci sezon Fall Guys: Ultimate Knockout przynosi SpongeBoba i Dovahkiina

Sezon już się rozpoczął i przyniósł nowe rundy oraz nową przepustkę sezonową.

HQ

Mediatonic oficjalnie zainaugurował najnowszy sezon Fall Guys: Ultimate Knockout, a ten zabiera graczy w podróż na dno oceanu. Sezon, znany jako Sunken Secrets, przynosi pięć nowych rund, a także świeżą przepustkę sezonową, która zawiera stroje ze SpongeBoba Kanciastoportego i The Elder Scrolls V: Skyrim.

Nowe rundy to Blastlantis, Hoop Chute, Puzzle Path, Kraken Slam i Speed Slider, z których każda stanowi kilka nowych wyzwań do pokonania w poszukiwaniu nieuchwytnej korony zwycięstwa.

Z drugiej strony przepustka sezonowa będzie zawierać strój SpongeBoba, który można spersonalizować za pomocą The Snail's Meow Wearable, aby zabrać ze sobą ślimaka Gary'ego na przejażdżkę. Dragonborn ze Skyrim będzie również oferowany tutaj, podobnie jak kostium Ultramana.

W przeciwnym razie, dla tych, którzy chcą zdobyć jeszcze więcej przedmiotów o tematyce SpongeBoba, Patrick, Sandy, Pan Krab i Skalmar pojawią się w sklepie w grze od 1 grudnia, więc koniecznie udaj się tutaj, aby dokończyć swoją kolekcję.

Wreszcie, między 22 a 29 listopada odbędzie się również wydarzenie Let's Get Kraken, w którym gracze będą mogli zdobyć nowe tabliczki znamionowe, wzory, urządzenia do noszenia, pseudonimy i Kudos, a wszystko to po prostu wykonując kilka wyzwań.

Spójrzcie na zwiastun filmowy Sunken Secrets poniżej.

HQ
Fall Guys: Ultimate Knockout

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości