Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Sea of Thieves

Trzecia Wielka Opowieść z Monkey Island jest już dostępna w Sea of Thieves.

Historia Guybrusha Threepwooda w Sea of Thieves dobiega końca.

HQ

Rare ogłosiło, że trzecia wielka historia w aktualizacji Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island (darmowa zawartość dla wszystkich graczy) jest już dostępna. Zakończenie zabawnej historii Guybrusha Threepwooda przez Sea of Thieves kończy się tą najnowszą przygodą, która była prawdziwą gratką dla wszystkich fanów przygód Monkey Island i LucasArts.

Po raz kolejny ta trzecia Tall Tale poprowadzi nas przez pojedynki obelg, zwariowane łamigłówki i zagadki oraz poruszanie się po katakumbach lawy w otoczeniu zabawnych i ujmujących postaci.

Możesz cieszyć się Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island na Xbox One i Xbox Series, a także na PC, a tytuł jest dołączony do wszystkich opcji Game Pass.

Sea of Thieves

Powiązane teksty

0
Sea of Thieves Sezon 10 został opóźniony

Sea of Thieves Sezon 10 został opóźniony

WIADOMOŚĆ. Przez Ben Lyons

"Jesteśmy przekonani, że jest to najlepsza rzecz do zrobienia dla jakości wydania, zrównoważonego rozwoju naszego procesu rozwoju i dobrego samopoczucia naszego zespołu."Wczytywanie następnej zawartości