Polski
Gamereactor
wiadomości

Trzy ekscytujące plotki na temat Xbox Games Showcase

Wygląda na to, że może pojawić się kropla cienia i pierwsze potwierdzenie, że Microsoft wypuści przenośnego Xboxa.

HQ

Zostało już tylko pięć dni, zanim Microsoft zorganizuje w niedzielę Xbox Games Showcase, podczas którego pokaże więcej o przyszłości Xboxa. Jak można się było spodziewać, spekulacje są gorące i pojawiają się plotki o tym, co zostanie pokazane od wszelkiego rodzaju wtajemniczonych różnych nominałów.

Jednym z lepszych jest jednak hiszpański eXtas1s, który wcześniej zdołał ujawnić kilka rzeczy związanych z Microsoftem, zanim ktokolwiek inny, a teraz wystartował z nie mniej niż trzema różnymi miarkami.

Po pierwsze, Xbox Games Showcase będzie zawierał tak zwaną kroplę cienia, grę, która została uruchomiona bez otrzymania oficjalnej daty premiery. I najwyraźniej będzie to tytuł first-party. Możemy sobie wyobrazić, że jest to tytuł taki jak Towerborne, długo dyskutowana kolekcja Gears of War, a może pierwszy dodatek do Starfield... ale oczywiście może to być też coś zupełnie nowego (jak wtedy, gdy Hi-Fi Rush dostał kroplę cienia w styczniu zeszłego roku).

Druga plotka głosi, że premiera Octopath Traveler II na konsolę Xbox jest bliżej, niż wielu mogłoby się wydawać. Według eXtas1s zostanie ona udostępniona w Game Pass jeszcze w tym miesiącu. Gra została wydana na PC, PlayStation i Switch w zeszłym roku i zebrała świetne recenzje, ale hype pozornie szybko zniknął. Mamy nadzieję, że Game Pass sprawi, że więcej osób odkryje tę wspaniałą japońską grę fabularną.

Wreszcie mamy trzecią plotkę, że Microsoft ujawni, że nadchodzi przenośna konsola Xbox. Będzie to jednak tylko zwiastun, co prawdopodobnie oznacza, że minie dużo czasu, zanim zostanie faktycznie wydany, ale nadal byłoby bardzo ekscytujące, gdyby to zostało potwierdzone.

Warto zaznaczyć, że wszystko to są niepotwierdzone plotki i należy je traktować z przymrużeniem oka - ale jeśli chodzi o wtajemniczonych, eXtas1s jest jednym z lepszych źródeł...

Trzy ekscytujące plotki na temat Xbox Games Showcase


Wczytywanie następnej zawartości