Polski
Gamereactor
wiadomości
Destiny 2: The Witch Queen

Trzy z najnowszych dodatków do Destiny 2 są obecnie dostępne za darmo

Ale nie zeszłoroczny Upadek Światła.

HQ

Już niecały miesiąc dzieli nas od premiery Destiny 2: The Final Shape, a w związku z tym Bungie ciężko pracowało, aby zapewnić graczom możliwość łupienia i przygotowania się do nadchodzącej walki z Witness. Obejmuje to darmową zawartość Into the Light, która jest już w grze i została niedawno rozszerzona, a także otwiera dostęp do kilku poprzednich rozszerzeń do gry.

Od teraz aż do 3 czerwca wszyscy gracze, zarówno na PC, jak i konsolach, mogą zanurzyć się w Destiny 2: Shadowkeep, Destiny 2: Beyond Light i Destiny 2: The Witch Queen w całości. Możesz rozegrać ich kampanie, zdobyć ich podklasy i Exotic ekwipunek oraz wziąć udział w ich Raids, a nawet sprawdzić całą zawartość sezonową, która zadebiutowała w zeszłym roku, taką jak Season of Defiance, Season of the Deep, Season of the Witch i Season of the Wish.

Nie będziesz jednak w stanie odwiedzić Neomuny ani zagrać w zawartość Destiny 2: Lightfall bez samodzielnego pobrania tego rozszerzenia. Do 3 czerwca będzie okazja, aby złapać tę ekspansję w niższej cenie.

Zgodnie z Into the Light, od teraz PvP Map Pack jest dostępny do sprawdzenia, podobnie jak misja Zero Hour Exotic, a także kilka nowych broni BRAVE do upolowania.

Destiny 2: The Witch Queen

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości