Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

TSM opuszcza scenę e-sportową Rainbow Six Siege

Organizacja osiągnęła wiele sukcesów w grze, ale zostawia ją w tyle.

HQ

Niewiele jest organizacji e-sportowych na świecie, które mogą pochwalić się Rainbow Six: Siege Six Invitational World Champions, a jedną z nich jest TSM. Mimo sukcesów na scenie e-sportowej, zespół ogłosił, że opuszcza rywalizację Rainbow Six i wycofuje się ze sceny rywalizacji.

Jak ogłoszono na Twitterze, TSM stwierdził: "Dzisiaj żegnamy TSM R6 i Siege Esports. 3 lata. 5 trofeów. 1 Mistrzostwo Świata".

Zespół kontynuował: "Nigdy nie mogliśmy sobie wyobrazić lat temu, jakie wyżyny osiągniesz, kamienie milowe, które osiągniesz i wspomnienia, które zrobisz.

"Nie możemy wystarczająco podziękować za to, że zawsze ucieleśniacie to, co to znaczy być częścią #TSM rodziny.

"Do społeczności i byłych graczy, którzy byli częścią tej podróży: dziękuję.

"Wszyscy sprawiliście, że te trzy niesamowite lata były możliwe. Dziękuję za poświęcenie i nieustępliwe wsparcie. Dziękuję za powtórzenie czarno-białego, gdziekolwiek się udałeś."

Wszystko to dzieje się po tym, jak TSM nie zakwalifikowało się do tegorocznego Six Invitational, co oznacza, że obecnie nie rywalizuje w Montrealu o udział w puli nagród w wysokości 3 milionów dolarów.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości