LIVE
HQ
logo hd live | Harold Halibut
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   esport
   Counter-Strike 2

   TSM posadziło na ławce jednego ze swoich graczy Counter-Strike'a

   MoDo zostało usunięte z aktywnego składu.

   HQ

   TSM chciało powrócić na szczyt rywalizacji Counter-Strike i w tym celu na początku roku pozyskało nowy zespół, próbując dokonać tego wyczynu. Jednak jak dotąd to się jeszcze nie połączyło, a teraz TSM ogłosiło zmianę w składzie.

   Mădălin-Andrei "MoDo" Mirea został odsunięty od aktywnego składu drużyny i posadzony na ławce rezerwowych. Sposób, w jaki TSM sformułował ogłoszenie o posadzeniu na ławce rezerwowych, sugeruje, że MoDo również opuści zespół w pewnym momencie, jak stwierdza organizacja: "Dziękujemy za twoje niesamowite poświęcenie MoDo. Nie przestawaj się rozwijać i doskonalić. Masz niesamowity potencjał, a my zawsze będziemy w twoim narożniku, dopingując cię".

   Obecnie nie jest jasne, kogo TSM planuje sprowadzić jako następcę MoDo, ale bez wątpienia dowiemy się więcej wkrótce, ponieważ zespół będzie rywalizował w ESL Challenger League od przyszłego tygodnia.

   Counter-Strike 2
   Team SoloMid

   Powiązane teksty

   0
   Counter-Strike 2Score

   Counter-Strike 2

   RECENZJA. Przez Patrik Severin

   Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...   Wczytywanie następnej zawartości