Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Turn 10 to pracowite kilka miesięcy dla Forza Motorsport

W nadchodzących tygodniach zaplanowano wyścigi wytrzymałościowe, tryb obserwatora, zmiany w dywizji samochodów GT, obsługę Logitech TrueForce i wiele więcej.

HQ

Turn 10 stale się ulepsza i ulepsza Forza Motorsport od czasu swojego pojawienia się w październiku 2023 r., do tego stopnia, że jest teraz mnóstwo dodatkowej zawartości i samochodów do sprawdzenia i zbadania, a także mile widziane poprawki podstawowych elementów i systemów rozgrywki, takie jak wcześniej męcząca progresja. Turn 10 nie skończył jeszcze z aktualizacjami gry i zapowiedział, co przyniesie przyszłość tytułu wyścigowego.

Oprócz dodania większej liczby torów, Turn 10 doda tryb obserwatora dla Forza Motorsport, a także wyścigi wytrzymałościowe, radar zbliżeniowy samochodu, zmieni dział samochodów Forza GT i wprowadzi obsługę Logitech TrueForce. Co więcej, możemy spodziewać się ulepszeń w trybie wieloosobowym, aby lepiej łączył kierowców z bardziej podobnymi ocenami bezpieczeństwa, które same w sobie będą teraz obliczane na podstawie danych z ostatnich 20 wyścigów, a nie 10.

W grze zostaną również wprowadzone zmiany w regulaminie wyścigów, a Turn 10 aktywnie będzie starał się zapewnić, że kierowcy, którzy uderzą w tył, nie zostaną ukarani, a ci, którzy uderzą w bok, zostaną ukarani bardziej dramatycznie. Sztuczna inteligencja jest również gotowa na pewne zmiany, aby w końcu poradzić sobie z niepotrzebnym hamowaniem, które wykonuje i działa mniej chaotycznie podczas wyprzedzania.

Nie ma harmonogramu, kiedy te ulepszenia pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Forza Motorsport

Powiązane teksty

Forza MotorsportScore

Forza Motorsport

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ścigaliśmy się do woli w najnowszym tytule wyścigowym w zakręcie 10.Wczytywanie następnej zawartości