Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Turniej Rainbow Six: Siege pojawi się w Manchesterze w maju

I powrót do domu w Montrealu w listopadzie.

HQ

Podczas finałów Six Invitational 2024, które odbyły się wczoraj, Ubisoft przedstawił niektóre plany na sezony 2024 i 2025 Rainbow Six: Siege e-sportu. Francuski wydawca ujawnił kilka lokalizacji kluczowych turniejów w kalendarzu i potwierdza, że w nadchodzących latach esport będzie rywalizował na całym świecie.

W sezonie 2024 możemy spodziewać się pierwszego Majora w tym roku, który odbędzie się w Manchesterze, a wszystko to zanim drugi Major zabierze grę do domu w Montrealu (gdzie znajduje się jego studio deweloperskie). TurniejSix Invitational w 2025 roku odbędzie się również w USA.

Jeśli chodzi o sezon 2025, główne lokalizacje nie zostały jeszcze ujawnione, ale 2026 Six Invitational również w pewnym sensie wróci do domu, ponieważ odbędzie się gdzieś we Francji.

Nie ujawniono jeszcze dokładnych informacji na temat miejsc ani konkretnych dat, ale wciąż jest to powód do ekscytacji, szczególnie dla europejskich fanów.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości