Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Beastieball

Turowa gra RPG z drużynami stworzeń grających w siatkówkę? To jest Beastieball

Wishes Unlimited zaskoczyło nas mieszanką gatunków, która jest równie zaskakująca, co intrygująca.

Gdy tylko Summer Game Fest dobiegł końca, rozpoczął się Day of the Devs, konferencja, na której Double Fine daje głos i obecność niezależnym studiom, aby skorzystać z prezentacji Geoffa Keighleya i zaprezentować swoje gry. Inicjatywa, bez której z pewnością przegapilibyśmy wielkie tytuły, lub tak autentyczne, jak ten Beastieball.

Beastieball to turowa gra RPG, w której musimy połączyć siły z kolorowymi stworzeniami zwanymi Beasties (każdy o określonej osobowości i umiejętnościach, z określonym tonem Pokémon), aby grać w siatkówkę.

Poprzez rozbudowane combosy i synergie możemy wykonywać ruchy, aby pokonać przeciwnika, który może być również ludzkim graczem. Studio Wishes Unlimited chciało postulować swoją pierwszą grę z myślą o e-sporcie, ale jest na to jeszcze czas, gdy Beastieball wystartuje w 2024 roku.

Beastieball
BeastieballBeastieball

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości