Polski
Gamereactor
wiadomości
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Turtles: Shredder's Revenge doczeka się fizycznej premiery na PlayStation 5

Ale nie będziesz mógł go używać na PlayStation 4, mimo że jest to ta sama wersja.

HQ

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder został wydany latem i spotkał się z dużym uznaniem, ponieważ większość graczy i mediów zdawała się zgadzać, że była to doskonała rozrywka retro. Obecnie jest dostępna na PC, PlayStation 4/5, Switch, Xbox One i Xbox Series S/X jako digital download oraz fizycznie na PlayStation 4, Switch i Xbox One.

Wersje na PlayStation 5 i Xbox Series S/X nie mają żadnych korzyści technicznych (poza szybkim ładowaniem dzięki dyskowi SSD) w porównaniu do PlayStation 4 i Xbox One, więc można kupić te gry i grać na nowszym sprzęcie.

Teraz ogłoszono również fizyczną wersję na PlayStation 5, od Tribute Games, która ma premierę 15 listopada. Ale ma to swoją wadę. Podczas gdy możesz kupić identyczną edycję PlayStation 4 i cieszyć się nią na PlayStation 5, edycja PlayStation 5 nie będzie działać ze starszym rodzeństwem. Wydawca wyjaśnia:

"Ta wersja jest identyczna z PS4 i nie zawiera żadnych dodatkowych funkcji ani treści ... Nie ma bezpłatnej aktualizacji. Więc jeśli chcesz grać zarówno na PS4, jak i PS5, wersja PS4 jest najlepszym rozwiązaniem. "

Mimo to, jeśli jeszcze nie grałeś w tę grę i absolutnie chcesz konkretnej fizycznej wersji na PlayStation 5, możemy gorąco polecić, abyś ją pobrał. To świetna gra!

HQ
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości