Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Twistzz opuścił FaZe Clan

Niezwykle utytułowana drużyna jest świadkiem zmian w zawodnikach.

HQ

FaZe Clan był jedną z najbardziej dominujących drużyn Counter-Strike'a w 2023 roku, a organizacja wygrała trzy duże wydarzenia, a nawet zdobyła Intel Grand Slam. Ale pomimo tego sukcesu, zespół ogłosił teraz zmianę w składzie, i to dość dużą.

Ponieważ Russel "Twistzz" Van Dulken opuścił drużynę, co oznacza, że FaZe nie ma piątego członka, ponieważ w przyszłym tygodniu zmierza do światowego finału BLAST Premier. To prawda, że powiedziano nam, że podpisanie nowego kontraktu zostanie ogłoszone jeszcze dzisiaj, więc spodziewajcie się więcej wiadomości na tym froncie już wkrótce.

Jeśli chodzi o to, dlaczego Twistzz zdecydował się opuścić FaZe Clan, opublikował niedawno oświadczenie na X, w którym wspomniał: "Wiem, że moja decyzja może być szokująca dla niektórych, ujawnię więcej później, ale na razie mogę powiedzieć, że jestem gotowy przejść do innego wyzwania i chociaż smutno jest odejść, Cieszę się, że było to słodko-gorzkie zakończenie".

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości