Polski
Gamereactor
wiadomości
Tekken 8

Twórca Tekkena: "Przestań pokazywać nam swoje pomysły na konkretne postacie"

Robiąc to, nie przyczyniasz się do urzeczywistniania swoich pomysłów, wręcz przeciwnie.

HQ

Można by pomyśleć, że twórcy gier byliby zadowoleni, że ich własna społeczność angażuje się w ich gry. I tak jest prawie zawsze, ale nie przez cały czas. Przykładem tego jest mózg serii Tekken, Katsuhiro Harada, który za pośrednictwem X prosi wszystkich fanów, aby przestali publikować koncepcje postaci, które chcieliby mieć w serii.

Powodem jest to, że nie chcą być oskarżeni o kradzież pomysłów od kogokolwiek, więc szczegółowe sugestie z dużym prawdopodobieństwem zostaną wyrzucone prosto do kosza. Pragnienie czegoś konkretnego jest więc najlepszym sposobem, aby upewnić się, że absolutnie nigdy się to nie wydarzy, a w najgorszym przypadku pomysły, które faktycznie są na dobrej drodze do realizacji, mogą nawet zostać porzucone po dobrych intencjach sugestii graczy.

Post Harady X jest bardzo wart przeczytania i oczywiście dotyczy wszystkich programistów i jest czymś, co należy rozważyć, aby lepiej zrozumieć, jak tworzone są nowe treści.

Tekken 8

Powiązane teksty

Tekken 8 Score

Tekken 8

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Przepraszam Soul Calibur, ale najlepsze worki treningowe Bandai Namco powracają, aby po raz kolejny pokonać się nawzajem na miazgę...Wczytywanie następnej zawartości