Polski
Gamereactor
wiadomości
Yellowstone

Twórca Yellowstone Taylor Sheridan nienawidzi Forresta Gumpa

"Nie mogę znieść, że płacę pieniądze i ktoś mi głosi".

HQ

Spójrz na twórcę Yellowstone, Taylora Sheridana, a bardzo szybko zrozumiesz, że jest człowiekiem starej szkoły. Czerwone mięso, sześć zimnych piw po ciężkim dniu pracy i niechęć do zrozumienia współczesnego świata, który nadal przynosi mu dużo pieniędzy.

Podobnie jak wielu jego męskich braci, Sheridan nienawidzi, gdy mówi mu się, co ma robić, i najwyraźniej dlatego gardził Forrestem Gumpem. Przemawiając w programie Joe Rogan Experience, Sheridan szczegółowo opowiedział o swojej nienawiści do klasycznego filmu.

"Nie mogę znieść, że płacę pieniądze i ktoś mi głosi" — zaczął. "To jest powód, dla którego nienawidziłem Forresta Gumpa. Ten pieprzony idiota był jedynym facetem, który potrafił rozgryźć świat?... On po prostu pobiegnie przez Amerykę, a wszyscy pójdą za nim i uzdrowią kraj?... Co to za gówno?"

"Dla mnie świętym Graalem jako gawędziarza jest zabawianie, edukowanie i oświecanie... Nie dawaj nikomu odpowiedzi, tylko mnóstwo pytań" – kontynuował. Można się domyślić, skąd pochodzi Sheridan, ale nie jesteśmy pewni, czy Forrest Gump mówi ci, żebyś po prostu zaczął biec, aby rozwiązać wszystkie życiowe problemy.

Czy zgadzasz się z Taylorem Sheridanem?

Yellowstone

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości