Polski
Gamereactor
wiadomości
Alone in the Dark
Featured: Gamescom 2022 Coverage

Twórcy remake'u Alone in the Dark już planują wydanie dema Grace

Dostępne tylko na zeszłotygodniowym Gamescomie, THQ Nordic chce w końcu udostępnić Grace in the Dark wszystkim graczom.

HQ

Remake (lub "przewinięcie") oryginalnego Alone in the Dark został oficjalnie oficjalnie ogłoszony kilka tygodni temu, aby stać się jednym z najważniejszych wydarzeń na Gamescomie w zeszłym tygodniu, gdzie mogliśmy wziąć udział w prezentacji BCD i porozmawiać z nikim innym jak Mikaelem Hedbergiem, dyrektorem kreatywnym nowej gry i scenarzystą zarówno SOMA, jak i Amnesia.

Oprócz opisania nowych środowisk zewnętrznych, oto jak Hedberg opowiedział nam o powodach i procesie tworzenia demo Grace in the Dark, uczestnicy niemieckiego wydarzenia mogli wypróbować, o ile stali w kolejce przez kilka godzin i pokazali dowód, że mają 16+:

"Zrobili grywalny zwiastun w 1993 roku, kiedy wydali Alone in the Dark 2 i pomyśleliśmy, że zrobimy grywalny zwiastun, ponieważ nie chcieliśmy zepsuć pełnej gry, nie chcieliśmy wyciąć z niej małego kawałka, więc chcieliśmy zrobić coś innego, a potem pomyśleliśmy, cóż, czy możemy po prostu sfałszować grywalny zwiastun, który zrobili 30 lat temu?"

HQ

I tak, to było całkiem łatwe, ponieważ osoba, którą grasz w tym grywalnym zwiastunie, która nazywała się Jack in the Dark, była dzieciakiem o imieniu Grace, a ona pojawia się w Alone in the Dark 2. I już przywróciliśmy Grace do naszej gry jako pacjent w Derceto. To było tak, to jest łatwe, możemy zrobić z niej bohaterkę, możesz biegać i być nią przez jakiś czas, a jeśli grasz, zobaczysz trochę Derceto, w pewnym sensie poczujesz, nastrój i poczucie tego, jak gracz będzie się czuł. "

"Myślę, że wyszło całkiem nieźle, a to, co to jest, to tylko prolog, więc nie jest zbytnim spoilerem, że pełna gra zaczyna się podobnie do oryginalnej gry, że Emily Hartwood dostaje list od Jeremy'ego Hartwooda lub dostaje coś w rodzaju powiadomienia ... Właściwie w oryginalnej grze nie została powiadomiona, że się powiesił, ale w naszej wersji nie powiesił się, wysyła jej list jako wezwanie o pomoc, w zasadzie. A to, co robimy jako Grace, pomaga Jeremy'emu Hartwoodowi opublikować ten list i jest to naprawdę krótka, ale słodka przejażdżka. "

"Bardzo mi się to podoba, ponieważ grając w Grace, znowu jest NPC w pełnej grze, ale jest tak dziwnym dzieciakiem i myślę, że samo granie jej jest absolutnie piękne. Po prostu lubię chodzić jako ona, klikać w rzeczy i obserwować rzeczy"

Zapytany, czy Grace in the Dark w końcu wyjdzie dla fanów spoza niemieckiego serialu, reżyser uśmiechnął się, przyznając, że "Z pewnością mam taką nadzieję", podczas gdy Michael Paeck z THQ Nordic potwierdził plany wydawcy, aby w jakiś sposób udostępnić ten grywalny prolog miłośnikom survival horrorów. Jeśli chodzi o kiedy, sama gra, która wciąż jest w fazie alfa, musi najpierw uzyskać własne okno wydania.

Alone in the Dark

Powiązane teksty

0
Alone in the Dark Score

Alone in the Dark

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Pieces Interactive nałożyło błyszczącą i świeżą warstwę farby na horror z 1994 roku, w tym remake'u, który bardzo przypomina Resident Evil 2.Wczytywanie następnej zawartości