Polski
Gamereactor
wiadomości
Halo 2

Twórcy serii Halo: Nie rozmawialiśmy o grach

HQ

Pokaz Halo był ostatnio przedmiotem wielu kontrowersji, a wszystko, od zdjętego hełmu Master Chief i dziwnego projektu Cortany, znalazło się w wiadomościach. To sprawia, że ​​zastanawiasz się, jak twórcy serialu byli zaznajomieni z serią gier na początku. W rozmowie z Variety, teraz ujawniono, że showrunner Steven Kane ani nie oglądał, ani nie mówił o serii gier podczas tworzenia serialu telewizyjnego Paramount:

„Nie patrzyliśmy na grę. Nie rozmawialiśmy o grze. Rozmawialiśmy o postaciach i świecie. Dlatego nigdy nie czułem się ograniczony przez to, że jest grą".

Dyskusje w centrali 343 dotyczyły bardziej mitologii otaczającej serię gier, niż samych gier, aby nadać programowi własny charakter. Producent Halo, Kiki Wolfkill, również miał do powiedzenia na temat związku z serią gier, gdy rozpoczęła się produkcja telewizyjna:

"Wcześniej myśleliśmy o zrobieniu czegoś, co mogłoby być bardzo ściśle powiązane z grą. Odkryliśmy, że próba dosłownego pozostania przy wszystkim, co było wcześniej, nie służyła medium. służenie zespołom kreatywnym i ich potrzebie wyrażania historii i budowania świata ich oczami".

Co sądzisz o programie Halo do tej pory, na podstawie tego, co słyszałeś?

Halo 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości