Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Pokémon Scarlet/Violet

Typhlosion będzie nowym siedmiogwiazdkowym wyzwaniem Tera Raid Battle w Pokémon Scarlet i Violet

Weteran drugiej generacji przybywa do Paldei silniejszy niż kiedykolwiek i z rzadkim typem Tera, który czyni go idealnym do walki.

HQ

Dla większości graczy Scarlet and Violet główna przygoda dobiegła końca, a teraz wszystko, co pozostało do zrobienia, to cieszyć się dodatkowymi wyzwaniami, takimi jak ukończenie Pokédexu (w tym Tajnej Czwórki, z zadaniem Stawki), ulepszanie sprzętu do walki z innymi trenerami w konkurencyjnych bitwach i przygotowanie się na rozpoczęcie nadchodzącego dodatku The Hidden Treasure of Area Zero .

Ale Game Freak i The Pokémon Company nie chcą rezygnować z dreszczyku emocji związanych z łapaniem nowych stworzeń, które również przywracają niektóre z najbardziej ukochanych Pokémonów z poprzednich pokoleń, a teraz ogłosili nową siedmiogwiazdkową bitwę Tera Raid z Pokémonem drugiej generacji: Typhlosion.

Ostatnia ewolucja startera Johto, Cyndaquil, to nowy przeciwnik do pokonania w rajdach Tera Czarnego Kryształu, z The Mightiest Mark (wszystkie statystyki idealne) i poziomem 100. Bardzo twardy stwór, który będzie wymagał dobrej koordynacji między trenerami, którzy będą z nim walczyć i którzy muszą być przygotowani nie tylko na ataki typu ognia, ale także na specjalny typ Ghost Tera.

Jak zawsze, tego Pokémona można złapać tylko raz na grę, a wydarzenie, aby go zdobyć, będzie ograniczone: 14-16 kwietnia za pierwszą próbą i 21-23 kwietnia za drugą. Zalecamy przygotowanie Pokémona, który jest potężny przeciwko Ogniu i Duchowi, taki jak Pokémon typu Woda i Złowieszczycy.

Czy zamierzasz spróbować tyflosion?

Pokémon Scarlet/Violet
Serebii.net

Dzięki Serebii.net.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości