Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Ubisoft łączy siły z BLAST w celu stworzenia nowego globalnego toru Rainbow Six Siege

Zostanie zbudowany wokół dziewięciu unikalnych regionów i doprowadzi do Six Invitational.

HQ

Ubisoft ogłosił, że łączy siły z BLAST, aby wspierać i rozwijać scenę rywalizacji Rainbow Six: Siege w przyszłości. Turniej, który będzie znany jako BLAST R6, rozpocznie się w tygodniu rozpoczynającym się 6 marca i zostanie podzielony na dziewięć unikalnych regionów, w tym Europę, Amerykę Północną i Amerykę Łacińską, i będzie zawierał dwa Majors przed corocznym Six Invitational.

Jak zauważono w komunikacie prasowym, powiedziano nam, że Stage 1 będzie działać do maja, kiedy to w Kopenhadze odbędzie się pierwszy Major roku. Tor rozpocznie się wkrótce potem i będzie trwał do zakończenia Stage 2 w listopadzie z amerykańskim Major. Rozgrywki obwodowe wkrótce się rozkręcą, przed lutowymi Six Invitational, które odbędą się w Brazylii.

Same Majors zostaną podzielone na trzy fazy, w których w każdym wydarzeniu będą rywalizować 24 drużyny o część puli nagród w wysokości 750 000 USD. Drużyny będą oceniane na podstawie ich występów na Majors, przy czym punkty te będą przyznawane na podstawie tego, czy drużyna zakwalifikuje się do Six Invitational.

Jeśli chodzi o to, gdzie możesz obejrzeć BLAST R6, gdy rozpocznie się w przyszłym miesiącu, możesz śledzić akcję tutaj.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości